Klasyczna Smycz dla Psa Gentle Walk PP

52,10 136,40 

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU

Wyczyść
PODAJ DANE I WYMIARY
Opis

KLASYCZNA SMYCZ DLA PSA

Model : GENTLE WALK PP

Taśmy LIGHT PP – 100% Polipropylen – Najniższa Masa

Model Gentle Walk to klasyczna smycz dla psa, przeznaczona do codziennych spacerów i szkolenia. Prosta konstrukcja o stałej długości zapewnia wygodne użytkowanie a wyjątkowy, bezpieczny uchwyt z owalnymi brzegami, gwarantuje pewne, wygodne prowadzenie i co ważniejsze, ochronę dłoni zwłaszcza podczas silnych szarpnięć.

Najważniejsze cechy Smyczy Gentle Walk PP

 

🐾 Niezawodna konstrukcja

🐾 Komfortowy uchwyt

🐾 Dowolny wybór długości

🐾 Dostosowana do masy psa

🐾 Dodatki

 

🐾 Taśmy LIGHT PP – 100% Polipropylen – najniższa masa

Specyfikacja Techniczna
Smyczy Gentle Walk PP

Specyfikacja Techniczna Smyczy Gentle Walk PP

Prosta Konstrukcja

Smycz Gentle Walk to klasyka wśród smyczy dla psów. Cechuje ją niezmienna długość, prosta konstrukcja i specjalnie wykonana rączka o owalnych brzegach, która gwarantuje bezpieczny chwyt i pewne prowadzenie w każdej sytuacji i pod każdym obciążeniem.

Dopasowane do Wagi Psa

Smycze Gentle Walk są dopasowane do wagi psa poprzez dobór odpowiedniej wielkości połączeń oraz szerokości taśmy, co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność podczas spacerów przez długie lata.

Wybór Zakończeń

Trzy odmienne rodzaje Karabińczyków

Niewątpliwą zaletą Smyczy Gentle Walk jest ich trwałość i niezawodność w każdych warunkach, jednak cechą wyróżniającą jest możliwość wyboru karabińczyka spośród z trzech dostępnych rodzajów. W wersji podstawowej smycze Gentle Walk zakończone są karabińczykami klasycznymi, natomiast pozostałe typy połączeń dostępne są w opcjach dodatkowych.

🐾 Typ I : zaszywane karabińczyki klasyczne z krętlikami (stal/mosiądz*).
🐾 Typ II : wymienne Ogniwa Skręcane i połączenia KONG.

Cztery proponowane formy zakończeń smyczy

Smycze Gentle Walk w wersji podstawowej zakończone są karabińczykami klasycznymi, zaś w opcjach dodatkowych, klient otrzymuje sposobność indywidualnego dostosowania poprzez wybór jednego z czterech proponowanych typów zakończeń smyczy stosownie do potrzeb.

Uchwyt Asekuracyjny Smyczy Gentle Walk

Uchwyt asekuracyjny smyczy Gentle Walk, to opcja, która umożliwia szybkie i łatwe przytrzymanie psa na ustalonym dystansie. Jest on regulowany w dwójnasób, co umożliwia ustawienie uchwuty w dowolnej pozycji na smyczy  (odległości od karabińczyka), a także ustalenie jego wielkości zapewniając pełną funkcjonalność i komfort użytku, zaś mosiężne regulatory gwarantują bezpieczeństwo i sprawną obsługę.

Elementy wyposażenia Smyczy Gentle Walk

Aby zapewnić pełną funkcjonalność, wybrane elementy wyposażenia smyczy Gentle Walk proponujemy oddzielnie.

🐾 Rękawy Ochronne dostępne oddzielnie
🐾 Wymienne Opaski Odblaskowe

Czyszczenie i przechowywanie sprzętu:

Regularne czyszczenie suchą szczotką oraz ręczne płukanie w letniej wodzie z użyciem standardowych środków piorących utrzymają pas w doskonałym stanie technicznym. Natomiast długotrwałe przechowywanie w suchym miejscu zabezpieczy sprzęt przed utratą jakości.

Czyszczenie i przechowywanie sprzętu

Pomoc

Nie wiesz jaką wersję produktu wybrać lub jak skompletować zestaw?

Doradzamy Szybko i Fachowo 😉

Terminy realizacji zamówień

Zamówienia mniejsze (1-5 przedmiotów) wykonujemy w czasie 5-6 dni roboczych. Natomiast terminy realizacji zamówień złożonych ustalane są indywidualnie.

Dłuższe terminy realizacji zamówień wynikają z faktu, że każdy produkt jest dokładnie wykonywany na zamówienie w naszej pracowni.

Rekomendacje Smyczy dla Psa Gentle Walk

WIDOK

Opinie Użytkowników

SMYCZ GENTLE WALK

Szczęśliwy pieseł = szczęśliwy właściciel

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar

Super sprzęt, bardzo miła współpraca w pozytywnej atmosferze. Aktualnie sprzęt służy mi od 2019 (uprząż, linki z amortyzatorem, pasy biodrowe, smycz z dodatkami) i nie widać, żeby miało się coś z tym dziać. Służy tak, jak świeżo po zakupie, a wykorzystywany jest regularnie przez Huskiego. Pieseł za każdym razem jak tylko widzi szelki to już mu się oczy świeca na wyjście ;D
gorąco polecam 🙂

Damian Pluciński
FORMULARZ

Dodaj Opinię

SMYCZ GENTLE WALK
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

pola oceny
PRODUKTY ŚCIŚLE POWIĄZANE

ZŁÓŻ ZESTAW

DOBIERZ WYBRANE POZYCJE DO TEGO PRODUKTU