Z produktów “Hifica” korzystamy od 4 lat

Z produktów “Hifica” korzystamy od 4 lat są to szelki, pas i smycz amortyzowana. Wszystko działa i jest niezawodne sprawdza się przy dużym psie Bernańczyk. Profesjonalne doradztwo, szybkie i dokładne wykonanie na wymiar. Bardzo polecamy Asia i Tiago

Polecam!

Polecam! Sprzęt tak dobry i wytrzymały, że muszę psy dokupywać, żeby robić zakupy w Hifica. Zakupiłam pas do dogtrekingu, szelki dla psa i smycz z amortyzatorem. Ciśniemy, głównie dogtreking po lasach, polach i nad morzem (nie muszę używać W9, żeby rozpiąć sprzęt). W deszczu i słońcu. Prane w pralce i suszone w suszarce. Delikatna nie jestem. Sprzęt ma z 5-6lat i sorry Hifica nie dorobicie się na mnie, za dobry sprzęt robicie, ale spokojnie kupiłam kolejnego szoguna, czekamy aż podrośnie.

Współpracujemy z Hifica od ok.

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Współpracujemy z Hifica od ok. czterech lat. Nasze trójka husky została wyposażona w liny amortyzowane do wędrówek górskich, liny wzmocnione, liny do bikejoringu, obroże, uprząż typu sled i guard, a także pas biodrowy z amortyzatorami. Wszystko w doskonałej jakości – bardzo wytrzymałe. Zawsze także mogliśmy liczyć na doradztwo w zakresie wyboru uprzęży (dostosowane indywidualnie) i materiałów. Wszystkie zamówienia zrealizowane były ekspresowo i nadal służą. Każdemu możemy polecać Hifice

Mamy sprzęt Hifica

Read More

Witam,
mamy trochę sprzętu Hifica kupowanego kilka lat temu… pas biodrowy, linki, obroże półzacisk, kantar i inne… To co cenne sprzęt trzyma się bardzo dobrze, po praniu wygląda jak nowy a jest porządnie eksploatowany…gwarancja 10 lat i 100% satysfakcji…niezawodny !!!

Polecamy
Kasia i Teddy

Wykonanie wysokiej jakości to nie wszystko…

Mam z tej firmy pas biodrowy, szelki typu sled oraz smycze na rower i do dogtrekkingu. Jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że służą mi już latami, to jeszcze wszystko jest stworzone z dobrej jakości, naprawdę trwałych materiałów. Nie przeszkadza mi prostota, gdyż oferowane kolory to czerwień i czerń. Najważniejsze, że wszystko spełnia swoje zadanie, a ja nie martwię się o to, że pies się zerwie lub gdzieś w trasie coś się zepsuje.
Zawsze będę wracać. 🙂

Polecam z całego serca!!!

Od kilku lat kupuje produkty tej marki, systematycznie dokupuje kolejne elementy wyposażenia. Trafiłam tu z polecenia i sama zawsze będę polecać. Mam 3 smycze (jedna z dwójnikiem), 3 obroże (idealne z rzepem i zabezpieczeniem przez rozpięciem i wszytą adresatką), dwa różne pasy biodrowe. Kocham ten sklep za profesjonalne doradztwo, zaangażowanie (niejednokrotnie pisaliśmy maile w nocy) i za jakość produktów. Niektóre produkty mam już prawie 5 lat, są mocno eksploatowane a nic się z tym nie dzieje. Polecam bardzo!

Uprząż

Parę lat temu kupiłam pas i linki do prowadzania psów – 4 owczarki niemieckie. Cała uprząż sprawdza się świetnie do dnia dzisiejszego. Jakość rewelacyjna. Czasem prowadzałam wszystkie 4 na jednej uprzęży mając jednocześnie obie ręce wolne. Wszystko nadal ma się dobrze i nie ma żadnych rozdarć czy popuszczeń szwów. Zdecydowanie polecam wyroby tej firmy. Ja z pewnością jeszcze skorzystam 😊

Fantastyczne akcesoria dla psów. Świetnie

Fantastyczne akcesoria dla psów. Świetnie wykonane i z doskonałych materiałów. Zaopatrzyliśmy nasze dwa olbrzymie owczarki w szelki i kilka smyczy- jesteśmy teraz odpowiednio zaopatrzeni na spacerach. Dodatkowo zakupiłam pas do podpinania smyczy, co w moim przypadku było koniecznością .Szczerze polecam tę firmę i jej przemiłych właścicieli. Żałuję jedynie, że ich produkty są tak trwałe, gdyż z tego powodu nie mogę ich częściej odwiedzać i nabywać kolejnych artykułów. Są niezniszczalne!