Back

Pas Biodrowy do biegania i skijoringu z psem Run Race PP

232,61 407,12 

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU

Wyczyść
PODAJ DANE I WYMIARY
Opis

Pas Biodrowy do biegania i skijoringu z psem RUN RACE PP

Taśmy LIGHT PP – 100% Polipropylen – Najniższa Masa

Pas Biodrowy do biegania i skijoringu z psem Run Race PP Hifica, to profesjonalne narzędzie, dedykowane nie tylko miłośnikom sportów z psami w dyscyplinach dynamicznych takich, jak Canicross i Hard Dog Race, ale również wszystkim entuzjastom bardziej stonowanych aktywności outdoorowych. W szczególności  Trekking i Dogtrekking, jak również lekki Jogging, zwłaszcza z silnym, ciągnącym podopiecznym, którego masa przekracza 1/3 wagi opiekuna. Pas biodrowy Run Race PP jest więc doskonałym wyborem nie tylko do biegania z psem, ale także do cięższych zastosowań, przykładem mogą być tu Pulka i Skijoring.

Unikalnym rozwiązaniem pasa biodrowego Run Race są 3 amortyzowane łączniki nośne o średnim napięciu, które zapewniają wsparcie podczas treningów, utrzymując komfort i stabilność, a jednocześnie pełną swobodę ruchu. Dlatego  przy obciążeniu powyżej 5kg. zalecamy użycie pasa biodrowego w połączniu z linią amortyzowaną. Taki zestaw zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również wyjątkowe doświadczenia podczas aktywności z psem. Najlepszy wybór dla pasjonatów aktywnego stylu życia z czworonogiem.

Najważniejsze cechy Pasa Biodrowego Run Race PP

🐾 Konstrukcja sportowa z 3-punktowym podpięciem

🐾 Łączniki dystansowe, korygujące skośne i boczne napięcia

🐾 Dwojakie zakończenia nośne dla każdego typu karabińczyka

🐾 Brak ograniczenia maksymalnej masy podpinanych psów

🐾 Taśmy LIGHT PP – 100% Polipropylen – najniższa masa

🐾 Wyposażenie dodatkowe dostępne osobno: torebki Tel, BS i S-RunBag, oraz opaski odblaskowe

Specyfikacja Techniczna
Pasa Biodrowego Run Race

Specyfikacja Techniczna Pasa Biodrowego Run Race PP

Konstrukcja Pasa Biodrowego Run Race

Innowacją, która wyróżnia konstrukcję Pasa Biodrowego Run Race, są trzy Łączniki Dystansowe, zapewniające równomierny, trójpunktowy rozkład napięć. Główny element nośny jest ruchomy i obejmuje biodra w linii prostej, a jednocześnie łącznik krokowy biegnie od lędźwi w dół. Dzięki temu działające na użytkownika siły obejmują całą wysokość bioder od talii po uda, zaś pas zachowuje stabilność przy skośnych i bocznych pociągnięciach.  To sprawia, że model ten doskonale sprawdza się podczas wszelkich aktywności, także z ciężkimi, silnymi psami zwłaszcza, gdy obciążenie przekracza 1/3 wagi opiekuna.

Łączniki Dystansowe Pasa Biodrowego chronią uda oraz redukują skośne i boczne pociągnięcia, a także zapewniają komfort i szybkość obsługi

Konstrukcja pasa Biodrowego Run Race PP

Łącznik Lędźwiowy Pasa Biodrowego Run Race

Warto podkreślić, że Łącznik Lędźwiowy Pasa Biodrowego Run Race jest elementem wyróżniającym, co oznacza, że nie jest on obecny w modelu klasycznym Lite Trek. Łącznik jest także komponentem pasa, a więc istnieje możliwość jego odpięcia i użytkowania pasa Run Race w wariancie podstawowym Lite Trek. To właśnie Łącznik Lędźwiowy jest trzecim punktem podpięcia pasa biodrowego. Pełni on kluczową rolę w zabezpieczaniu lędźwiowej części kręgosłupa, co jest szczególnie istotne podczas intensywnych aktywności z silnymi i ciężkimi psami. Z kolei 3-punktowa regulacja pozwala precyzyjnie ustalić długość łącznika i kształt samego trójnika. Ponadto łącznik wspiera stabilizację liny amortyzowanej podczas dynamicznego biegu, dlatego model Run Race rekomendujemy do sportów wyjątkowo dynamicznych, jak HDR, czy canicross.

Pas biodrowy
RUN RACE
z łącznikiem lędźwiowym

Sportowy Pas Biodrowy do biegania z psem RUN RACE PP w pełnej opcji
3-PIN Trójpunktowe podpięcie pasa biodrowego

Pas biodrowy
LITE TREK
bez łącznika lędźwiowego

Pas Biodrowy do trekkingu z psem LITE TREK PP

Łączenie Pasów Biodrowych z dowolnymi karabińczykami

Zakończenia  Łączników Dystansowych pasa są w całości miękkie, gwarantując bezpieczeństwo i pełen komfort użytku, zaś ich innowacyjna, podwójna konstrukcja umożliwia łączenie Pasów Biodrowych z dowolnymi karabińczykami, również tymi małymi.

Połączenia pasów biodrowych KONGx3 Run Race

Pas Biodrowy do biegania z psem i plecak turystyczny

Dzięki usytuowaniu poniżej kolców biodrowych, Pas Biodrowy do biegania z psem i plecak turystyczny świetnie ze sobą współgrają. Co więcej, pas do biegania okazuje się być podporą dla plecaka, który zapinany jest nad grzebieniem biodrowym. Takie rozwiązanie zapewnia idealny komfort podróży z psem.

Komfort użytku Pasa Biodrowego Run Race

Dopełnieniem zapewniającym wyjątkowy komfort użytku Pasa Biodrowego Run Race jest specjalnie zaprojektowana poduszka z dodatkową ochroną kręgosłupa i obustronnie regulowany, szeroki pas zapinany klamrą wykonaną z Nylonu 6.6.

Pas Biodrowy do biegania z psem RUN RACE PP Tył

Wyposażenie dodatkowe do Pasów Biodrowych

Opcjonalne wyposażenie dodatkowe Pasa Biodrowego w postaci Torebek i Opasek Odblaskowych zapewnia dodatkową funkcjonalność .

Pasy Biodrowe w każdym rozmiarze

Sportowa konstrukcja Pasa Biodrowego Run Race została zaprojektowana z myślą o wygodzie i efektywności podczas treningów z psami.
Wykonując na zamówienie, oferujemy Pasy Biodrowe w każdym rozmiarze, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Zakres Regulacji

Wybierając rozmiar, należy wziąć pod uwagę minimalny obwód w talii/biodrach lub na wysokości noszenia Pasa Biodrowego mierzony bez odzieży.
Zakres regulacji wynosi co najmniej +45% właśnie od obwodu minimalnego.
Przykład : pas wykonany na rozmiar 80cm. będzie regulowany w zakresie 80-115cm.

Czyszczenie i przechowywanie sprzętu:

Regularne czyszczenie suchą szczotką oraz ręczne płukanie w letniej wodzie z użyciem standardowych środków piorących utrzymają pas w doskonałym stanie technicznym. Natomiast długotrwałe przechowywanie w suchym miejscu zabezpieczy sprzęt przed utratą jakości.

Czyszczenie i przechowywanie sprzętu

Pomoc

Nie wiesz jaką wersję produktu wybrać lub jak skompletować zestaw?

Doradzamy Szybko i Fachowo 😉

Terminy realizacji zamówień

Zamówienia mniejsze (1-5 przedmiotów) wykonujemy w czasie 5-6 dni roboczych. Natomiast terminy realizacji zamówień złożonych ustalane są indywidualnie.

Dłuższe terminy realizacji zamówień wynikają z faktu, że każdy produkt jest dokładnie wykonywany na zamówienie w naszej pracowni.

Rekomendacje Pasów Biodrowych Run Race

WIDOK

Opinie Użytkowników

PAS BIODROWY RUN RACE

Pas biodrowy z amortyzatorem

Ten pas to absolutne mistrzostwo! Jak mój pies pociągnie w lesie za sarną lub suczką (bo to pies na baby) to stoję stabilnie i czekam w spokoju aż opanuje emocje. Wcześniej – bez amortyzatora kilka razy wylądowałam na ziemi. Wykonanie jest dopracowane w każdym calu – naprawdę. I wiecie co jest najlepsze? Mam psa podpiętego do pasa, więc mam dwie ręce wolne – mogę w międzyczasie zbierać grzyby albo przytulać się do drzew.
Polecam! 🙂

Jagoda K
FORMULARZ

Dodaj Opinię

PAS BIODROWY RUN RACE
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

pola oceny
PRODUKTY ŚCIŚLE POWIĄZANE

ZŁÓŻ ZESTAW

DOBIERZ WYBRANE POZYCJE DO TEGO PRODUKTU

Lina-Smycz Amortyzowana dla Psa do Nart i Roweru Ski Bike 3.2 PA 40

183,17 278,53 

Lina-Smycz Amortyzowana dla Psa do Nart i Roweru Ski Bike 3.2 PA 90

272,38 367,74 

Lina-Smycz Amortyzowana do Biegania i Trekkingu z Psem Run Trek 2.2 PA 40

153,58 248,94 

Lina-Smycz Amortyzowana do Biegania i Trekkingu z Psem Run Trek 2.2 PA 90

229,72 325,08 

Lina-Smycz Amortyzowana do Trekkingu z Psem Trek 1.8 PA 40

141,37 236,74 

Lina-Smycz Amortyzowana do Trekkingu z Psem Trek 1.8 PA 90

0,00 304,78 

Opaski Odblaskowe do Pasów Biodrowych

7,10 

Szelki Guard Antyucieczkowe dla Psa na Miarę Bi Lite Run PA

187,35 328,61 

Szelki Guard dla Psa na Miarę Lite Run PA

141,36 266,52 

Uprząż Sled & Szelki Guard 2w1 dla Psa na Miarę Cross Race PA

206,81 355,42 

Uprząż zaprzęgowa Sled dla Psa Race PA

174,90 273,48 
PRODUKTY DOPUSZCZALNE

Z WARUNKAMI

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS ZANIM ZDECYDUJESZ