Back

Pas Biodrowy do trekkingu z psem Lite Trek PP

178,98 353,49 

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU

Wyczyść
PODAJ DANE I WYMIARY
Opis

Pas Biodrowy do trekkingu z psem LITE TREK PP

Taśmy LIGHT PP – 100% Polipropylen – Najniższa Masa

Odkryj wyjątkowy Pas Biodrowy do trekkingu z psem, idealny do lekkich form aktywności, takich jak spacer, stonowany dogtrekking, jogging, czy truchtanie. Poczuj komfort wolnych rąk bez trzymania smyczy i ryzyka kontuzji ramienia. Projekt ten doskonale sprawdza się w relacjach pomiędzy opiekunem i podopiecznym, umożliwiając swobodne poruszanie się w każdym terenie. Warto jednak pamiętać, że brak łącznika lędźwiowego sprawia, iż konstrukcja ta nie jest zalecana do dynamicznych biegów i w użytku ciężkim. W bardziej wymagających sytuacjach zwłaszcza, gdy masa silnie ciągnącego psa przekracza 1/3 wagi opiekuna, zalecamy nasz sportowy model pasa biodrowego Run Race z trójpunktowym podpięciem.

Unikalnym rozwiązaniem pasa biodrowego Lite Trek są 2 amortyzowane łączniki nośne o średnim napięciu, które zapewniają komfort i stabilność, a jednocześnie pełną swobodę ruchu. Dlatego przy obciążeniu powyżej 5kg. zalecamy użycie pasa biodrowego w połączniu z liną amortyzowaną. Taki zestaw zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również wyjątkowe doświadczenia podczas aktywności z psem. Zadbaj o komfortowe i bezpieczne wspólne chwile z Klasycznym Pasem Biodrowym do trekkingu z psem.

Najważniejsze cechy Pasa Biodrowego Lite Trek PP

🐾 Konstrukcja klasyczna z 2-punktowym podpięciem

🐾 Łączniki dystansowe, korygujące skośne i boczne napięcia

🐾 Dwojakie zakończenia nośne dla każdego typu karabińczyka

🐾 Brak ograniczenia liczby podpinanych psów

🐾 Taśmy LIGHT PP – 100 Polipropylen – najniższa masa

🐾 Wyposażenie dodatkowe dostępne osobno: torebki Tel, BS i S-RunBag, oraz opaski odblaskowe

Specyfikacja Techniczna
Pasa Biodrowego Lite Trek

Klasyczny pas biodrowy na wymiar dla psa Lite Trek PP 1

Konstrukcja Pasa Biodrowego Lite Trek

Innowacja konstrukcyjna, która wyróżnia Pas Biodrowy Lite Trek, to ruchomy element nośny, obejmujący biodra, z dwoma Łącznikami Dystansowymi, które zapewniają stabilność i równomierny rozkład napięć podczas skośnych i bocznych pociągnięć. To sprawia, że konstrukcja pasa biodrowego Lite Trek zapewnia doskonały komfort podczas lżejszych aktywności.

Dystansowe łączniki pasa biodrowego chronią uda oraz redukują skośne i boczne pociągnięcia, a także zapewniają komfort i szybkość obsługi

Konstrukcja pasa Biodrowego Lite Trek PP

Pas Biodrowy Lite Trek bez Łącznika Lędźwiowego

Łącznik Lędźwiowy jest charakterystycznym elementem sportowego modelu Pasa Biodrowego Run Race i tym samym nie jest on obecny w wersji klasycznej Lite Trek. Dlatego należy tu podkreślić, iż z uwagi na brak trzeciego punku podpięcia, Pas Biodrowy Lite Trek bez Łącznika Lędźwiowego nie jest zalecany do dynamicznych biegów i ciężkiego użytku. W przypadku, gdy masa silnie ciągnącego psa przekracza 1/3 wagi opiekuna, rekomendujemy wybór sportowego modelu RUN RACE z trójpunktowym podpięciem.  Warto podkreślić, że Łącznik Lędźwiowy jest także komponentem pasa biodrowego co oznacza, że model klasyczny Lite Trek posiada dla niego wpięcia umożliwiając jego dołączenie w przyszłości i rozszerzenie konstrukcji do modelu sportowego Run Race.

Pas biodrowy
LITE TREK
bez łącznika lędźwiowego

Pas Biodrowy do trekkingu z psem LITE TREK PP

Pas biodrowy
RUN RACE
z łącznikiem lędźwiowym

Sportowy Pas Biodrowy do biegania z psem RUN RACE PP w pełnej opcji
3-PIN Trójpunktowe podpięcie pasa biodrowego

Łączenie Pasów Biodrowych z dowolnymi karabińczykami

Zakończenia  Łączników Dystansowych pasa są w całości miękkie, gwarantując bezpieczeństwo i pełen komfort użytku, zaś ich innowacyjna, podwójna konstrukcja umożliwia łączenie Pasów Biodrowych z dowolnymi karabińczykami, również tymi małymi.

Połączenia pasów biodrowych KONGx2 Lite Trek

Pas Biodrowy do trekkingu z psem i plecak turystyczny

Dzięki usytuowaniu poniżej kolców biodrowych, Pas Biodrowy do trekkingu z psem i plecak turystyczny świetnie ze sobą współgrają. Co więcej, pas do biegania okazuje się być podporą dla plecaka, który zapinany jest nad grzebieniem biodrowym. Takie rozwiązanie zapewnia idealny komfort podróży z psem.

Komfort użytku Pasa Biodrowego Lite Trek

Dopełnieniem zapewniającym wyjątkowy komfort użytku Pasa Biodrowego Lite Trek jest specjalnie zaprojektowana poduszka z dodatkową ochroną kręgosłupa i obustronnie regulowany, szeroki pas zapinany klamrą wykonaną z Nylonu 6.6.

Pas Biodrowy Klasyczny do trekkingu Lite Trek PP Tył

Wyposażenie dodatkowe do Pasów Biodrowych

Opcjonalne wyposażenie dodatkowe Pasa Biodrowego w postaci Torebek i Opasek Odblaskowych zapewnia dodatkową funkcjonalność .

Pasy Biodrowe w każdym rozmiarze

Sportowa konstrukcja Pasa Biodrowego Run Race została zaprojektowana z myślą o wygodzie i efektywności podczas treningów z psami.
Wykonując na zamówienie, oferujemy Pasy Biodrowe w każdym rozmiarze, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Zakres Regulacji

Wybierając rozmiar, należy wziąć pod uwagę minimalny obwód w talii/biodrach lub na wysokości noszenia Pasa Biodrowego mierzony bez odzieży.
Zakres regulacji wynosi co najmniej +45% właśnie od obwodu minimalnego.
Przykład : pas wykonany na rozmiar 80cm. będzie regulowany w zakresie 80-115cm.

Czyszczenie i przechowywanie sprzętu:

Regularne czyszczenie suchą szczotką oraz ręczne płukanie w letniej wodzie z użyciem standardowych środków piorących utrzymają pas w doskonałym stanie technicznym. Natomiast długotrwałe przechowywanie w suchym miejscu zabezpieczy sprzęt przed utratą jakości.

Czyszczenie i przechowywanie sprzętu

Pomoc

Nie wiesz jaką wersję produktu wybrać lub jak skompletować zestaw?

Doradzamy Szybko i Fachowo 😉

Terminy realizacji zamówień

Zamówienia mniejsze (1-5 przedmiotów) wykonujemy w czasie 5-6 dni roboczych. Natomiast terminy realizacji zamówień złożonych ustalane są indywidualnie.

Dłuższe terminy realizacji zamówień wynikają z faktu, że każdy produkt jest dokładnie wykonywany na zamówienie w naszej pracowni.

Rekomendacje Pasów Biodrowych Lite Trek

WIDOK

Opinie Użytkowników

PAS BIODROWY LITE TREK

Z produktów “Hifica” korzystamy od 4 lat

Z produktów “Hifica” korzystamy od 4 lat są to szelki, pas i smycz amortyzowana. Wszystko działa i jest niezawodne sprawdza się przy dużym psie Bernańczyk. Profesjonalne doradztwo, szybkie i dokładne wykonanie na wymiar. Bardzo polecamy Asia i Tiago

Joanna Zawadka
FORMULARZ

Dodaj Opinię

PAS BIODROWY LITE TREK
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

pola oceny
PRODUKTY ŚCIŚLE POWIĄZANE

ZŁÓŻ ZESTAW

DOBIERZ WYBRANE POZYCJE DO TEGO PRODUKTU
PRODUKTY DOPUSZCZALNE

Z WARUNKAMI

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY OPIS ZANIM ZDECYDUJESZ
Opinie

Opinie

WIDOK

Opinie Użytkowników

PAS BIODROWY LITE TREK

Z produktów “Hifica” korzystamy od 4 lat

Z produktów “Hifica” korzystamy od 4 lat są to szelki, pas i smycz amortyzowana. Wszystko działa i jest niezawodne sprawdza się przy dużym psie Bernańczyk. Profesjonalne doradztwo, szybkie i dokładne wykonanie na wymiar. Bardzo polecamy Asia i Tiago

Joanna Zawadka
FORMULARZ

Dodaj Opinię

PAS BIODROWY LITE TREK
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

pola oceny