Od kilku lat użytkuję szelki

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Od kilku lat użytkuję szelki, linki i pasy biodrowe. Wszystko perfekcyjnie wykonane i wytrzymałe. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Nie wyobrażam sobie waszych wycieczek bez tych akcesoriów. Gorąco polecam!!

Szelki wraz ze smyczą oraz pas do biegania

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Testowaliśmy wiele różnych szelek i smyczy, ale to właśnie z firmy hifica zmieniły komfort spacerów z naszym pieskiem . Andy jest bardzo żywym owczarkiem podhalanskim i utrzymanie go w ryzach było wyzwaniem. Dzięki szelkom jest wygodnie jemu i nam . Wszystko porządnie i starannie wykonane, użytkujemy je od ponad 5 lat i nie zamienimy na żadne inne. Cały czas również polecam je swoim znajomym ! Najlepsza inwestycja !

Polecam z całego serca

Read More

Hificę poleciła mi znajoma trenerka i behawiorystka i od pierwszego zakupu jestem wierną klientką. Zamawiałam wiele produktów z oferty: szelki, szelki antyucieczkowe, obrożę i smycze. Za każdym razem mogłam liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo dzięki czemu kupiony produkt był idealnie dopasowany do psiaka. Produkty są bardzo estetycznie wykonane z dobrej jakości materiałów dzięki czemu posłużą przez wiele lat. Jednak to co dla mnie jest najważniejsze to fakt, że psiaki są w nich bezpieczne i jest im wygodnie.