Zakup dla berneńczyka!

Zakup dla berneńczyka!

Zakupiłam pas biodrowy i smycz amortyzującą dla dużego psa – berneńczyka, 65 kg. Sprzęt bardzo wysokiej jakości, bardzo dobrze spisuje się do dzisiaj – prawie 4 lata.

Pełen zestaw – uprząż, lina amortyzowana i pas biodrowy

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Posiadam cały zestaw już od około 3 lat. Pas biodrowy i lina amortyzowana bardzo dobrze sprawdza sie przy moim wysoko reaktywnym psiaku, który niespodziewanie potrafi szarpnąć. Dzięki temu mój odcinek lędźwiowy jest bezpieczny. Uprząż super sprawdza sie w zaprzęgu z sankami w zimie 🙂
Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc w wymierzeniu psiaka online jak i wymiana produktu, który okazał się zbyt duży (specyficzna budowa klatki mojego psiaka).
Polecam!!!!

Szelki solidne od solidnej firmy

Szelki solidne od solidnej firmy, nie uciskają, łatwe w regulacji i zakładaniu, służą już kolejny rok. Pas sprawdza się na dłuższych spacerach, pies mega zadowolony ☺️ polecam gorąco!

Dla naszego futrzaka zakupiliśmy szelki

Read More

Dla naszego futrzaka zakupiliśmy szelki z amortyzatorem i pasem biodrowym. Był to naprawdę świetny wybór. Szelki są świetnie obszyte i nie wżynają się w piecha. Amortyzator znakomicie się sprawuje w czasie biegania, jazdy na rowerze, długich wyprawach, czy nawet na rolkach 🙂 do tego obowiązkowo musi być pas.
Ogólnie świetne wykonanie, znakomita trwałość i co trzeba dodać rewelacyjny kontakt z Panem Rafałem i Panią Moniką.

Od kilku lat użytkuję szelki

Read More

Od kilku lat użytkuję szelki, linki i pasy biodrowe. Wszystko perfekcyjnie wykonane i wytrzymałe. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Nie wyobrażam sobie waszych wycieczek bez tych akcesoriów. Gorąco polecam!!

Pas plus smycz

Read More

Pas plus smycz zakupiliśmy około 3 lata temu. Od tego czasu sprzęt używany regularnie , bardzo dobrze się sprawdza. Materiał z jakiego są wykonane jest w bardzo dobrym stanie , nic się nie dzieje. Mega polecam. Sprzęt plus obsługa na bardzo wysokim poziomie 🙂

Szelki wraz ze smyczą oraz pas do biegania

Read More

Testowaliśmy wiele różnych szelek i smyczy, ale to właśnie z firmy hifica zmieniły komfort spacerów z naszym pieskiem . Andy jest bardzo żywym owczarkiem podhalanskim i utrzymanie go w ryzach było wyzwaniem. Dzięki szelkom jest wygodnie jemu i nam . Wszystko porządnie i starannie wykonane, użytkujemy je od ponad 5 lat i nie zamienimy na żadne inne. Cały czas również polecam je swoim znajomym ! Najlepsza inwestycja !

Świetne produkty od Hifica

Read More

Świetne produkty od Hifica pas biodrowy + smycz z amortyzatorem. Idealnie sprawdza się do wszelkiego rodzaju sportu z psem. W naszym przypadku bieganie i rower, zmęczony husky to szczęsliwy husky. Jakość produktów pierwsza klasa. Polecam!

Mamy sprzęt Hifica

Read More

Witam,
mamy trochę sprzętu Hifica kupowanego kilka lat temu… pas biodrowy, linki, obroże półzacisk, kantar i inne… To co cenne sprzęt trzyma się bardzo dobrze, po praniu wygląda jak nowy a jest porządnie eksploatowany…gwarancja 10 lat i 100% satysfakcji…niezawodny !!!

Polecamy
Kasia i Teddy

W firmie HIFICA zamówiłem dla

Read More

W firmie HIFICA zamówiłem dla Dolara szelki które zostały uszyte zgodnie z podanymi przeze mnie wymiarami oraz pas biodrowy z rewelacyjna smyczą z elastycznej gumy która powoduje swobodne poruszanie się psa na odpowiednią odległość co daje nam swobodne wędrówki bez trzymania psa w ręku Świetna jakość produktów i kontakt z firmą. Polecam w 100%

12