Smycz z pasem biodrowym

Doskonały produkt! Kupiliśmy pas, smycz oraz obrożę 3-4 lata temu i idealnie nadaje się do biegania czy na rower, kupowali byśmy więcej w Hifice, jednak do tej pory nie udało nam się zepsuć żadnego elementu 🙂

Współpracujemy z Hifica od ok.

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Współpracujemy z Hifica od ok. czterech lat. Nasze trójka husky została wyposażona w liny amortyzowane do wędrówek górskich, liny wzmocnione, liny do bikejoringu, obroże, uprząż typu sled i guard, a także pas biodrowy z amortyzatorami. Wszystko w doskonałej jakości – bardzo wytrzymałe. Zawsze także mogliśmy liczyć na doradztwo w zakresie wyboru uprzęży (dostosowane indywidualnie) i materiałów. Wszystkie zamówienia zrealizowane były ekspresowo i nadal służą. Każdemu możemy polecać Hifice

Mamy sprzęt Hifica

Read More

Witam,
mamy trochę sprzętu Hifica kupowanego kilka lat temu… pas biodrowy, linki, obroże półzacisk, kantar i inne… To co cenne sprzęt trzyma się bardzo dobrze, po praniu wygląda jak nowy a jest porządnie eksploatowany…gwarancja 10 lat i 100% satysfakcji…niezawodny !!!

Polecamy
Kasia i Teddy

Polecam

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Na wstępie powiem, że jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu u Państwa. Sprzęt służy do dzisiaj, jest nie do zdarcia. Wszystko super się sprawuje do dzisiaj.

Polecam z całego serca!!!

Od kilku lat kupuje produkty tej marki, systematycznie dokupuje kolejne elementy wyposażenia. Trafiłam tu z polecenia i sama zawsze będę polecać. Mam 3 smycze (jedna z dwójnikiem), 3 obroże (idealne z rzepem i zabezpieczeniem przez rozpięciem i wszytą adresatką), dwa różne pasy biodrowe. Kocham ten sklep za profesjonalne doradztwo, zaangażowanie (niejednokrotnie pisaliśmy maile w nocy) i za jakość produktów. Niektóre produkty mam już prawie 5 lat, są mocno eksploatowane a nic się z tym nie dzieje. Polecam bardzo!

Od około 9 lat używamy

Od około 9 lat używamy sprzęt i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest bardzo wytrzymały nigdy nas nie zawiódł . Przy zamówieniu nigdy nie było problemu z kontaktem zawsze się dobrze dogadywaliśmy zawsze można liczyć na pomoc w doborze produktów.
Ostatnio wysłaliśmy nasz stary pas do renowacji który dostał nowe życie, wymiana linek i pękniętego zaczepu nie była problemem.

Polecam

Z czystym sumieniem polecam produkty Hifica. Zakupiona obroża i smycze są praktycznie niezniszczalne. Używam ich bardzo intensywnie od kilku lat. Pies myśliwski wymagający dużo ruchu na wolnym powietrzu i tak naprawdę poza normalnymi śladami użytkowania nie posiadają żadnych wad. Jakość materiałów, z których są wykonane jest bardzo dobra. Kontakt ze sklepem świetny. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Z całego serca polecam markę

Z całego serca polecam markę Hifica, wszystko co zakupiłam sprawdziło i sprawdza się perfekcyjnie. W zasadzie są to produkty niezniszczalne 👌. Szelki, smycz i obroża są dobrze i starannie wykonane. Miła, sprawna i szybka obsługa. Szybka wysyłka. Wszystko na plus 🫶.

Polecam z całego serca

Read More

Hificę poleciła mi znajoma trenerka i behawiorystka i od pierwszego zakupu jestem wierną klientką. Zamawiałam wiele produktów z oferty: szelki, szelki antyucieczkowe, obrożę i smycze. Za każdym razem mogłam liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo dzięki czemu kupiony produkt był idealnie dopasowany do psiaka. Produkty są bardzo estetycznie wykonane z dobrej jakości materiałów dzięki czemu posłużą przez wiele lat. Jednak to co dla mnie jest najważniejsze to fakt, że psiaki są w nich bezpieczne i jest im wygodnie.

12