Zakup dla berneńczyka!

Zakup dla berneńczyka!

Zakupiłam pas biodrowy i smycz amortyzującą dla dużego psa – berneńczyka, 65 kg. Sprzęt bardzo wysokiej jakości, bardzo dobrze spisuje się do dzisiaj – prawie 4 lata.

Rewelacyjny sprzęt w przystępnej cenie

Read More

Sprzętu Hifica używamy od 9 miesięcy. Korzystając z promocji kupiłam pas biodrowy i linę oraz amortyzator. Ze wszystkiego korzystamy regularnie, wcale nie oszczędzając, a sprzęt nadal wygląda jak nowy, bardzo łatwo się czyści. Długo zwlekałam z zakupem, bo sprzęt wygląda na ciężki, ale bardzo miło się zaskoczyłam.
Testowałam już kilka amortyzatorów, ale dopiero ten faktycznie zdaje egzamin, kiedy pies (40kg) pociągnie za tropem zwierzyny. Jedyne co bym zmieniła, to mocowanie amortyzatora. Wybrałam ogniwa skręcane, ale jednak wygodniejsze są Kongi (mamy je przy linie).

Szelki solidne od solidnej firmy

Szelki solidne od solidnej firmy, nie uciskają, łatwe w regulacji i zakładaniu, służą już kolejny rok. Pas sprawdza się na dłuższych spacerach, pies mega zadowolony ☺️ polecam gorąco!

Szczęśliwy pieseł = szczęśliwy właściciel

Read More

Super sprzęt, bardzo miła współpraca w pozytywnej atmosferze. Aktualnie sprzęt służy mi od 2019 (uprząż, linki z amortyzatorem, pasy biodrowe, smycz z dodatkami) i nie widać, żeby miało się coś z tym dziać. Służy tak, jak świeżo po zakupie, a wykorzystywany jest regularnie przez Huskiego. Pieseł za każdym razem jak tylko widzi szelki to już mu się oczy świeca na wyjście ;D
gorąco polecam 🙂

Super sprzęt

Read More

Długo zastanawiałem się jaki sprzęt zakupić z myślą o naszej aussie. Znajomi powiedzieli mi o Hifice i to był strzał w 10. Szelki, lina amortyzująca, odblaski, pas biodrowy z dodatkami.. Solidne wykonanie, super jakość i świetny wygląd.

Pas biodrowy i linka amortyzujaca

Read More

Używamy sprzętu Hifica amatorsko do wspinaczki górskiej i jazdy na rowerze od przeszło czterech lat. Pas biodrowy i linka amortyzujaca sprawują się świetnie i mimo dość intensywnego użytkowania wciąż wyglądają jak nowe. Dzięki bardzo solidnemu wykonaniu jest to sprzęt na długie lata. Dodatkowo, obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, pomogą odpowiednio dobrać sprzęt, odpowiedzą na pytania. No i psiak zadowolony 🙂

Współpracujemy z Hifica od ok.

Read More

Współpracujemy z Hifica od ok. czterech lat. Nasze trójka husky została wyposażona w liny amortyzowane do wędrówek górskich, liny wzmocnione, liny do bikejoringu, obroże, uprząż typu sled i guard, a także pas biodrowy z amortyzatorami. Wszystko w doskonałej jakości – bardzo wytrzymałe. Zawsze także mogliśmy liczyć na doradztwo w zakresie wyboru uprzęży (dostosowane indywidualnie) i materiałów. Wszystkie zamówienia zrealizowane były ekspresowo i nadal służą. Każdemu możemy polecać Hifice

Świetne produkty od Hifica

Read More

Świetne produkty od Hifica pas biodrowy + smycz z amortyzatorem. Idealnie sprawdza się do wszelkiego rodzaju sportu z psem. W naszym przypadku bieganie i rower, zmęczony husky to szczęsliwy husky. Jakość produktów pierwsza klasa. Polecam!

Mamy sprzęt Hifica

Read More

Witam,
mamy trochę sprzętu Hifica kupowanego kilka lat temu… pas biodrowy, linki, obroże półzacisk, kantar i inne… To co cenne sprzęt trzyma się bardzo dobrze, po praniu wygląda jak nowy a jest porządnie eksploatowany…gwarancja 10 lat i 100% satysfakcji…niezawodny !!!

Polecamy
Kasia i Teddy

12