Szelki Alpejskie

Dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Szelki i smycz z amortyzacją sprawdziły się doskonale na wielu alpejskich szlakach. Właśnie zamówiliśmy kolejne dla naszego kolejnego pasiaka. Polecamy!!!

Zakup dla berneńczyka!

Zakup dla berneńczyka!

Zakupiłam pas biodrowy i smycz amortyzującą dla dużego psa – berneńczyka, 65 kg. Sprzęt bardzo wysokiej jakości, bardzo dobrze spisuje się do dzisiaj – prawie 4 lata.

Rewelacyjny sprzęt w przystępnej cenie

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Sprzętu Hifica używamy od 9 miesięcy. Korzystając z promocji kupiłam pas biodrowy i linę oraz amortyzator. Ze wszystkiego korzystamy regularnie, wcale nie oszczędzając, a sprzęt nadal wygląda jak nowy, bardzo łatwo się czyści. Długo zwlekałam z zakupem, bo sprzęt wygląda na ciężki, ale bardzo miło się zaskoczyłam.
Testowałam już kilka amortyzatorów, ale dopiero ten faktycznie zdaje egzamin, kiedy pies (40kg) pociągnie za tropem zwierzyny. Jedyne co bym zmieniła, to mocowanie amortyzatora. Wybrałam ogniwa skręcane, ale jednak wygodniejsze są Kongi (mamy je przy linie).

Pełen zestaw – uprząż, lina amortyzowana i pas biodrowy

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Posiadam cały zestaw już od około 3 lat. Pas biodrowy i lina amortyzowana bardzo dobrze sprawdza sie przy moim wysoko reaktywnym psiaku, który niespodziewanie potrafi szarpnąć. Dzięki temu mój odcinek lędźwiowy jest bezpieczny. Uprząż super sprawdza sie w zaprzęgu z sankami w zimie 🙂
Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc w wymierzeniu psiaka online jak i wymiana produktu, który okazał się zbyt duży (specyficzna budowa klatki mojego psiaka).
Polecam!!!!

Szczęśliwy pieseł = szczęśliwy właściciel

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Super sprzęt, bardzo miła współpraca w pozytywnej atmosferze. Aktualnie sprzęt służy mi od 2019 (uprząż, linki z amortyzatorem, pasy biodrowe, smycz z dodatkami) i nie widać, żeby miało się coś z tym dziać. Służy tak, jak świeżo po zakupie, a wykorzystywany jest regularnie przez Huskiego. Pieseł za każdym razem jak tylko widzi szelki to już mu się oczy świeca na wyjście ;D
gorąco polecam 🙂

Od kilku lat użytkuję szelki

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Od kilku lat użytkuję szelki, linki i pasy biodrowe. Wszystko perfekcyjnie wykonane i wytrzymałe. Zawsze mogę liczyć na fachową pomoc. Nie wyobrażam sobie waszych wycieczek bez tych akcesoriów. Gorąco polecam!!

Super sprzęt

Liny amortyzowane na wymiar dla psa
Read More

Długo zastanawiałem się jaki sprzęt zakupić z myślą o naszej aussie. Znajomi powiedzieli mi o Hifice i to był strzał w 10. Szelki, lina amortyzująca, odblaski, pas biodrowy z dodatkami.. Solidne wykonanie, super jakość i świetny wygląd.

Mamy sprzęt Hifica

Read More

Witam,
mamy trochę sprzętu Hifica kupowanego kilka lat temu… pas biodrowy, linki, obroże półzacisk, kantar i inne… To co cenne sprzęt trzyma się bardzo dobrze, po praniu wygląda jak nowy a jest porządnie eksploatowany…gwarancja 10 lat i 100% satysfakcji…niezawodny !!!

Polecamy
Kasia i Teddy

Fantastyczne akcesoria dla psów. Świetnie

Fantastyczne akcesoria dla psów. Świetnie wykonane i z doskonałych materiałów. Zaopatrzyliśmy nasze dwa olbrzymie owczarki w szelki i kilka smyczy- jesteśmy teraz odpowiednio zaopatrzeni na spacerach. Dodatkowo zakupiłam pas do podpinania smyczy, co w moim przypadku było koniecznością .Szczerze polecam tę firmę i jej przemiłych właścicieli. Żałuję jedynie, że ich produkty są tak trwałe, gdyż z tego powodu nie mogę ich częściej odwiedzać i nabywać kolejnych artykułów. Są niezniszczalne!

12