Rewelacyjny sprzęt w przystępnej cenie

Read More

Sprzętu Hifica używamy od 9 miesięcy. Korzystając z promocji kupiłam pas biodrowy i linę oraz amortyzator. Ze wszystkiego korzystamy regularnie, wcale nie oszczędzając, a sprzęt nadal wygląda jak nowy, bardzo łatwo się czyści. Długo zwlekałam z zakupem, bo sprzęt wygląda na ciężki, ale bardzo miło się zaskoczyłam.
Testowałam już kilka amortyzatorów, ale dopiero ten faktycznie zdaje egzamin, kiedy pies (40kg) pociągnie za tropem zwierzyny. Jedyne co bym zmieniła, to mocowanie amortyzatora. Wybrałam ogniwa skręcane, ale jednak wygodniejsze są Kongi (mamy je przy linie).

Kupuje od dawna produkty Hifica

Read More

Kupuje od dawna produkty Hifica i do tej pory wszystkie są w stanie idealnym i nie noszą żadnych śladów zużycia. Szczególnie przypadły moim psom do gustu szelki a nam pasy nośne bo jeden z psów bardzo na początku ciągnął. W każdym produkcie czuć jakość użytych materiałów i mam pełne zaufanie że nic nie pęknie. Serdecznie polecam!

Kupuję obroże, szelki, smycze, amortyzatory

Kupuję obroże, szelki, smycze, amortyzatory od wielu lat. Sprzęt sprawdza się doskonale, trwały, niezawodny i wygodny dla psa. W dodatku pięknie wykonany. Można liczyć na fachową poradę co będzie najlepiej sprawdzało się dla danego sposobu użytkowania. Naprawdę polecam