Zakupiłem komplet pod kątem biegów

Uprząż dla psa - na wymiar, indywidualnie, szyjemy na wymiar
Read More

Zakupiłem komplet pod kątem biegów (uprząż+smycz z amortyzatorem) dla mojego Bordera. Sprzęt od kilku lat służy i nadal sprawdza się doskonale. Fachowe podejście, miły kontakt oraz profesjonalny sprzęt sprawia, że polecam Hifica w 100%.

Mamy sprzęt Hifica

Read More

Witam,
mamy trochę sprzętu Hifica kupowanego kilka lat temu… pas biodrowy, linki, obroże półzacisk, kantar i inne… To co cenne sprzęt trzyma się bardzo dobrze, po praniu wygląda jak nowy a jest porządnie eksploatowany…gwarancja 10 lat i 100% satysfakcji…niezawodny !!!

Polecamy
Kasia i Teddy

Wykonanie wysokiej jakości to nie wszystko…

Mam z tej firmy pas biodrowy, szelki typu sled oraz smycze na rower i do dogtrekkingu. Jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że służą mi już latami, to jeszcze wszystko jest stworzone z dobrej jakości, naprawdę trwałych materiałów. Nie przeszkadza mi prostota, gdyż oferowane kolory to czerwień i czerń. Najważniejsze, że wszystko spełnia swoje zadanie, a ja nie martwię się o to, że pies się zerwie lub gdzieś w trasie coś się zepsuje.
Zawsze będę wracać. 🙂

Fantastyczne akcesoria dla psów. Świetnie

Fantastyczne akcesoria dla psów. Świetnie wykonane i z doskonałych materiałów. Zaopatrzyliśmy nasze dwa olbrzymie owczarki w szelki i kilka smyczy- jesteśmy teraz odpowiednio zaopatrzeni na spacerach. Dodatkowo zakupiłam pas do podpinania smyczy, co w moim przypadku było koniecznością .Szczerze polecam tę firmę i jej przemiłych właścicieli. Żałuję jedynie, że ich produkty są tak trwałe, gdyż z tego powodu nie mogę ich częściej odwiedzać i nabywać kolejnych artykułów. Są niezniszczalne!