Szelki wraz ze smyczą oraz pas do biegania

Read More

Testowaliśmy wiele różnych szelek i smyczy, ale to właśnie z firmy hifica zmieniły komfort spacerów z naszym pieskiem . Andy jest bardzo żywym owczarkiem podhalanskim i utrzymanie go w ryzach było wyzwaniem. Dzięki szelkom jest wygodnie jemu i nam . Wszystko porządnie i starannie wykonane, użytkujemy je od ponad 5 lat i nie zamienimy na żadne inne. Cały czas również polecam je swoim znajomym ! Najlepsza inwestycja !

Polecam z całego serca!!!

Od kilku lat kupuje produkty tej marki, systematycznie dokupuje kolejne elementy wyposażenia. Trafiłam tu z polecenia i sama zawsze będę polecać. Mam 3 smycze (jedna z dwójnikiem), 3 obroże (idealne z rzepem i zabezpieczeniem przez rozpięciem i wszytą adresatką), dwa różne pasy biodrowe. Kocham ten sklep za profesjonalne doradztwo, zaangażowanie (niejednokrotnie pisaliśmy maile w nocy) i za jakość produktów. Niektóre produkty mam już prawie 5 lat, są mocno eksploatowane a nic się z tym nie dzieje. Polecam bardzo!

Kupuje od dawna produkty Hifica

Read More

Kupuje od dawna produkty Hifica i do tej pory wszystkie są w stanie idealnym i nie noszą żadnych śladów zużycia. Szczególnie przypadły moim psom do gustu szelki a nam pasy nośne bo jeden z psów bardzo na początku ciągnął. W każdym produkcie czuć jakość użytych materiałów i mam pełne zaufanie że nic nie pęknie. Serdecznie polecam!

Kupuję obroże, szelki, smycze, amortyzatory

Kupuję obroże, szelki, smycze, amortyzatory od wielu lat. Sprzęt sprawdza się doskonale, trwały, niezawodny i wygodny dla psa. W dodatku pięknie wykonany. Można liczyć na fachową poradę co będzie najlepiej sprawdzało się dla danego sposobu użytkowania. Naprawdę polecam

Kupiłam U państwa parę lat

Kupiłam U państwa parę lat temu smycz z amortyzacją. Smycz używana cały czas, świetnie się trzyma, brak znaczących śladów zużycia. Polecam Wasze produkty!

Smycz Soft Walk 2.2

Read More

Moja pierwsza smycz od hifica to strzał w 10kę! Spełnia swoje zastosowanie idealnie. Moje stawy oraz kręgosłup podziękują mi za ten zakup!