Zmiana linek łączeniowych szelek i uprzęży

Zaczynamy korzystać z linek łączeniowych Tendon’a z uwagi na większą dostępność rozmiarów, ale także ze względu na ich jakość. To pozwoli dokładniej dopasowywać średnice linek do wagi psa 🧐
Jest to jednak związane z mixem kolorystycznym. Linki łączeniowe szelek/uprzęży były do tej pory białe. Tendon – jak widać na foto – wykonuje w przewadze kolorowe i dość przypadkowo, tj. trudno o identyczny wzór z każdej średnicy. Linki będziemy więc dobierać tak, by pasowały do kolorów wybranych taśm PA, z kolei do rzeczy wykonanych z czarnych taśm PP, będziemy dodawać takie, jakie są dostępne w danym rozmiarze a w przypadkach, gdy będzie to możliwe, zaproponujemy wybór. Dlatego może się zdarzyć, że czarne szelki PP wystąpią z niebieską linką, jednak jeśli będą na nich np. żółte odblaski – linka będzie wówczas z tymże kolorem.
Mamy nadzieje, że zmiana kolorystyczni nie będzie miała większego znaczenia – w końcu linki łączeniowe, to elementy wymienne 😉 … a w związku z tym pojawią się niebawem w ofercie, jako dodatki szelek i uprzęży.